Google Reklam (ADS) | Google Reklam Uzmanı | CihanKEZEN

Google Reklam (ADS)

Anasayfa»Google Reklam (ADS)
Google Reklam (ADS)

Google Reklam (ADS)

Google Ads Nedir?

Size yeni potansiyel müşteriler kazandıran, anahtar kelimeler satın alarak Google aramalarında üst sıralarda görünmenizi sağlayan Google arama motorunun ücretli servisidir. Google Ads, Google reklam verme konusunda arama ortakları ve içerik ağında reklam yapabilmemizi sağlayan bir reklam sistemidir.

Google Reklam Verme Hizmeti nedir?

İnternet sitelerinin hızlı tanıtılmasını sağlayan Google arama motoruna işiniz için ücretli reklamlar vermeniz konusunda alabileceğiniz bir Google danışmanlık modelidir. Bu modelde size en doğru anahtar kelimeleri seçebilmeniz için yol gösteriyor, Google masraflarınızı minimum düzeyde tutup en etkili tanıtımı gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Google reklam hizmetleri şimdi tam size göre !

Google ADS size ne kazandırır?

– Kısa zamanda Google aramalarında üst sırada olmayı.

– Markanızı hızlı ve kolay tanıtabilme avantajını.

– Yeni potansiyel müşterilerinizin sizi bulabilmesini.

-Arama motorlarına uygun olarak düzenlenen web siteniz sayesinde iş potansiyeliniz artış gösterecektir.

-7 gün 24 saat reklamınızı yapacak ve sınırsız bir reklam aracı olduğundan görünürlük açısından her hangi bir zamanlamaya bağlı kalmanıza yol açmaz.

-Kaliteli ve kullanışlı verilen bir reklam sonrası bu ve bunun gibi birçok avantaj sizleri bekliyor olacak.

Google ADS reklamları için ne kadar bütçe ayırmalı?

Bu tamamen size bağlı bir şey , ne kadar çok anahtar kelimede üst sıralarda olmak istiyorsanız Google reklam hizmetlerinde maliyette o oranda yükselecektir. Tercih ve sıralamalara göre düzenlenmiş birçok paket ile her bütçeye uygun paketlere bize ulaşarak sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda talebinde bulunduğunuz özel paket istekleri doğrultusunda da çalışmalarımız mevcut durumdadır. Google reklam verme konusunda tıklama başına ne kadar bütçe ayrılırsa iş potansiyeliniz ve kazancınız aynı oranda artış gösterecektir.

Google Reklam Hizmetleri kimler tercih etmeli?

Aslına bakılırsa ADS reklamları potansiyel bir müşteri kitlesine ulaşmayı hedefleyen bütün iş sahipleri açısından tercih edilebilir bir fırsat halindedir. Google reklam vermenin faydaları esnekliği ile aynı orandadır. Sonsuz bir kitlesi ve getirisi olduğundan sizlere çok farklı seçenekler sunar. Ve bu sayede kampanya ve reklamlarınızı, ulaşmak istediğiniz hedef kitleye sunabilirsiniz.

Google Reklam Ajansı

Hemen Arayın,

İnternet’ten Kazanmaya Başlayın!

+90 544 951 65 33